VLADEX, s.r.o. poskytuje poradenstvo a služby v oblasti vybavovania prechodných a trvalých pobytov pre cudzincov na Slovensku a služby spojené s podnikaním v Slovenskej republike.

Služby poskytujeme ako pre štátnych  príslušníkov tretích krajín ( Ukrajina, Rusko, Bielorusko a iných rusky hovoriacich klientov ), u ktorých sú víza a legálny pobyt na Slovensku nevyhnutné pri každej činnosti, tak aj pre  iných klientov, bez ohľadu na štátnu príslušnosť, ktorí sa zaujímajú o podnikanie na Slovensku.

Podnikáte alebo chcete podnikať na Slovensku, chcete zamestnávať cudzincov z tretích krajín, plánujete rozšíriť pobočky vašej spoločnosti v rámci Slovenska alebo susedných krajín?

Sme tu stále pre vás, pre vaše úspešné podnikanie. Dokážeme vám pomôcť a poradiť v akýchkoľvek požiadavkách týkajúcich sa podnikania na Slovensku, od založenia obchodných spoločností, cez všetky možné zmeny vo vašej spoločnosti, rozšírenia predmetu činnosti až po tie najnáročnejšie požiadavky.

Pre cudzincov, ktorí chcú podnikať alebo podnikajú na Slovensku vieme poskytnúť služby týkajúce sa Pobytu, víza na Slovensku a Podnikania za najvýhodnejšie ceny na Slovensku.